43 / 100

Jakub Čamek

O mně

Jakub Čamek

Narodil jsem se v roce 1975. Vystudoval stavební školu v Bruntále a následně praxe v oboru na stavbách v ČR.  Například škola Přerov, nemocnice Šumperk, domov důchodců Vsetín, bytový dům Jeseník. Po vojně – bytový dům Praha, rodinné domy Praha, rekonstrukce OC Bílá labuť Praha, rekonstrukce ambasády Londýn (UK), úpravy národní knihovny Norimberk (DE) a další – následně přechod do realit (M&M Reality, RSH Reality, Bidli a.s. do teď) – využití všech zkušeností a propojení stavba/reality ve vedení developerských projektů pro investory:

Realitní praxe

prodej k dnešnímu dni cca 126 bytů, 75 rodinných domů, 43 pozemků a toto číslo pořád roste.
Jsem na vaší straně!
Chci vám pomoct!

Stavební praxe

Rekonstrukce bytů Kladno, Praha, rekonstrukce půdních prostor na byty. Výstavba Bytový dům Kladno, 12 bytů, Milady Horákové – projekt, dohled na stavbě, realizace, prodej nemovitosti
30x RD Unhošť, V zátiší – nákup pozemku, inženýring stavby a projektu, územní rozhodnutí, stavební povolení, realizace.
Bytový dům Slaný, 54 bytů, Dukelských hrdinů – inženýring stavby a projektu, územní rozhodnutí, stavební povolení, realizace projektu, dohled na stavbě, prodej nemovitosti.
Developerské pozemky Pletený Újezd – 54 pozemků, inženýring stavby a projektu, územní rozhodnutí.

Působnost:

Praha, Kladno, Beroun, Rakovník, Mělník, Příbram, Benešov, Rokycany, Plzeň … = tady to znám, mám praxi, a vím kam se obrátit !!

kontaktujte mně

Jakub Čamek
+420 777 747 724
info@proverim.cz