43 / 100

Jakub Čamek

O mně

Jakub Čamek

Narodil jsem se v roce 1975 v Olomouci. Žiju „na” Kladně 19let. Vystudoval jsem stavební školu v Bruntále a následně získal praxi v oboru na stavbách v ČR.  Například rekonstrukce školy Přerov, nemocnice Šumperk, domov důchodců Vsetín, bytový dům Jeseník. Po vojně bytový dům Praha, rodinné domy Praha, rekonstrukce OC Bílá labuť Praha, rekonstrukce ambasády Londýn (UK), úpravy národní knihovny Norimberk (DE) a další. Následně přechod do realit (M&M Reality, RSH Reality, Bidli a.s. do teď). Využití všech zkušeností a propojení stavba/reality také pro vedení developerských projektů investorů. Samozřejmostí je školení, vzdělávání se, profesní kvalifikace, pojištění zodpovědnosti. 

Realitní praxe

K dnešnímu dni jsem prodal cca 126 bytů, 75 rodinných domů, 43 pozemků a toto číslo pořád roste.
Jsem na vaší straně!
Chci vám pomoct!

Stavební praxe

Rekonstrukce bytů Kladno, Praha, rekonstrukce půdních prostor na byty. Výstavba objektu „Bytový dům Kladno”, 12 bytů, Milady Horákové – projekt, dohled na stavbě, realizace, prodej nemovitosti.
30x RD Unhošť, V zátiší – nákup pozemku, inženýring stavby a projektu, územní rozhodnutí, stavební povolení, realizace.
Bytový dům Slaný, 54 bytů, Dukelských hrdinů – inženýring stavby a projektu, územní rozhodnutí, stavební povolení, realizace projektu, marketing projektu, prodej nemovitosti.
dále například 7x RD Kladno, 14x RD Velká Dobrá, a další.

Působnost:

Praha, Kladno, Beroun, Rakovník, Mělník, Příbram, Benešov, Rokycany, Plzeň = tady to znám, mám praxi, a vím, kam se obrátit !!

kontaktujte mě

Jakub Čamek
+420 777 747 724
info@proverim.cz